Hizmetlerimiz

images
Karayolu Taşımacılığı
En yaygın ve tercih edilen taşımacılık yöntemlerinden biri olan karayolu taşımacılığını yüksek standartlara sahip araçları ve müşteriye özel çözümlerle gerçekleştiriyoruz.

Devamı

images
Denizyolu Taşımacılığı
Denizyolu Taşımacılığında etkin lojistik çözümler sunmak için hizmet veriyor ve yüklerinizi tüm dünya limanlarına güvenle ulaştırıyoruz.

Devamı

images
Havayolu Taşımacılığı
Havayolu taşımacılığının tercih edilmesinin önemli sebeplerinden biri ise; hacmi ve ağırlığı nispeten düşük fakat değeri yüksek olan eşyaların çok kısa bir zaman diliminde taşınabilmesidir.

Devamı

images
Demiryolu Taşımacılığı
Demiryolu taşımacılığın en büyük avantajlarından bir tanesi de düşük maliyetli olmasıdır. Bu taşıma sistemlerinde maliyet açısından denizyolu taşımaları gibi düşük maliyetli taşıma yöntemleri sınıfına girmektedir.

Devamı

images
Proje Taşımacılığı
Standart araçlarla normal şartlar altına taşınamayan uzunluk, genişlik, yükseklik ve ağırlık bakımından farklılığı ne olursa olsun ölçü dışındaki tüm malzemelerin taşınması...

Devamı

images
Transit Taşımacılık
Transit yükler konusunda eğitimli ve tecrübeli Orfe Lojistik ekibimiz, transit yük taşınması işlerinizi güvenle ve ekonomik olarak gerçekleştirir.

Devamı